Wyjazdy i Spotkania Handlowe

Gotowi do rozwijania swojego biznesu
na skalę międzynarodową?

Bez wątpienia bezpośrednie spotkania handlowe to potężne narzędzie chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej i stanowi wciąż jeden z najważniejszych elementów rozwijania biznesu międzynarodowego. Umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnymi Partnerami i Kontrahentami. W pełni nie zastąpią ich żadne technologie wirtualne. Spotkania twarzą w twarz zapewniają unikalne korzyści i możliwości, takie jak, m.in.:

nawiązywanie bezpośrednich relacji:
nawiązywanie bezpośrednich relacji:

Spotkania twarzą w twarz umożliwiają budowanie bezpośrednich relacji z potencjalnymi partnerami, dystrybutorami czy kontrahentami. Bezpośrednia interakcja sprzyja lepszemu zrozumieniu potrzeb i oczekiwań pomiędzy stronami.

przełamywanie barier kulturowych:
przełamywanie barier kulturowych:

Spotkania osobiste pozwalają na bezpośrednie przełamywanie barier kulturowych, umożliwiając głębsze zrozumienie potencjalnych kontrahentów, lokalnych rynków, praktyk biznesowych i norm społecznych.

szybszy przebieg transakcyjny:
szybszy przebieg transakcyjny:

Bezpośrednie spotkania umożliwiają w wielu przypadkach rozpoznanie kwestii problematycznych, a nierzadko ich zrozumienie, jak również natychmiastowe ich rozstrzygnięcie. Takie spotkania umożliwiają negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów w czasie rzeczywistym. Niewątpliwie mogą znacznie skrócić czas potrzebny do finalizacji transakcji.

budowa wizerunku marki:
budowa wizerunku marki:

Bezpośrednie relacje z partnerami zagranicznymi nierzadko wpływają na pozytywne postrzeganie marki oraz pomagają w budowaniu pozytywnej reputacji firmy.

zrozumienie potrzeb rynku:
zrozumienie potrzeb rynku:

Spotkania umożliwiają zagłebienie się w lokalne realia, co pozwala na precyzyjne zrozumienie potrzeb rynku i kontrahentów. To kluczowe dla dostosowania strategii biznesowej do konkretnych warunków funkcjonowania na rynku lokalnym.

budowanie wzajemnego zaufania:
budowanie wzajemnego zaufania:

Bezpośrednia interakcja buduje zaufanie, co jest niezwykle istotne w biznesie międzynarodowym. Partnerzy biznesowi bardziej ufają sobie nawzajem po spotkaniach osobistych, niż jedynie wirtualnych.

wsparcie rozwoju ekspansji zagranicznej:
wsparcie rozwoju ekspansji zagranicznej:

Spotkania handlowe są nieocenione przy wejściu na nowe rynki. Bezpośredni kontakt pozwala zidentyfikować lokalne wyzwania i możliwości, co przekłada się na skuteczniejsze dostosowanie strategii ekspansji.

AMPE od 2000 roku oferuje organizację dedykowanych spotkań handlowych, w trakcie indywidualnych bądź grupowych misji wyjazdowych oraz przyjazdowych, jak również wydarzeń targowych i konferencyjnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od planowania po realizację (koordynacja, wyszukanie i weryfikacja potencjalnych kontrahentów, organizacja spotkań B2B, follow-up po powrocie, itp.). Realizując zlecenie priorytet stanowią rzeczywiste potrzeby Klienta oraz maksymalne wykorzystanie potencjału wynikające z mozliwości odbycia bezpośrednich spotkań handlowych z kontrahentami z rynku zagranicznego.

W AMPE rozumiemy znaczenie RELACJI BIZNESOWYCH. Prawdziwą wartością jest budowanie i wzmacnianie unikalnych relacji z Partnerami i Klientami.

Image

Wybrane działania realizowane przez AMPE w ramach usług - Wyjazdy i Spotkania Handlowe, w tym, m.in.:

organizacja misji wyjazdowych

Zainwestujcie w swoją markę! Zainwestujcie w swój sukces na rynkach zagranicznych!

organizacja misji przyjazdowych

Doświadczcie wartości prezentacji swojej oferty w trakcie stacjonarnych, międzynarodowych przedsięwzięć promocyjno - handlowych!

udział w przedsięwzięciach targowych

Zwiększcie zasięg i rozpoznawalność swojej marki wykorzystując narzędzia elektroniczne!

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl