Działania Pro-Eksportowe

Rozwój Potencjału Eksportowego
z Usługami Pro-Eksportowymi AMPE

W dzisiejszym globalnym świecie gospodarczym, eksport produktów lub usług nie jest już tylko jedną z możliwości, ale stał się koniecznością dla rozwoju i stabilności biznesu. Nasze usługi pro-eksportowe zostały specjalnie opracowane, by pomóc firmom takim jak Państwa w pełnym wykorzystaniu potencjału rynków międzynarodowych. Oferujemy kompleksowe usługi, które zawsze są dostosowane do realnych potrzeb, tak aby wspierać i wzmacniać Państwa działania eksportowe, jednocześnie umożliwiając łatwe i sprawne poruszanie się po złożonych realiach globalnego handlu.

Świadczymy wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu eksportowego. Dostarczamy niezbędne narzędzia, wiedzę oraz kontakty, które są KLUCZOWE, aby odnieść międzynarodowy sukces. Pracujmy wspólnie, aby Państwa cele eksportowe stały się rzeczywistością. Zapraszamy do kontaktu, celem zapoznania się szczegółowo jak nasze usługi pro-eksportowe mogą przyczynić się do rozwoju Państwa biznesu na międzynarodowym rynku.

Nasze Usługi Pro-Eksportowe obejmują, m.in.:

poszukiwanie Partnerów Handlowych, Dystrybutorów, Agentów, Kontrahentów oraz Inwestorów

Strategiczna współpraca nierzadko stanowi KLUCZ do sukcesu na rynkach zagranicznych. Połączymy Państwa z potencjalnymi Partnerami Handlowymi, Dystrybutorami, Agentami i Kontrahentami czy Inwestorami, których potrzeby odpowiadają profilowi Państwa oferty handlowej lub inwestycyjnej. Ułatwimy również rozwój wzajemnie korzystnych relacji.

ekspansja zagraniczna (wprowadzanie produktów, usług na nowe rynki eksportowe)

Ekspansja na nowe rynki to proces złożony i wymaga zastosowania wielu działań oraz doświadczenia. Pomożemy Państwa firmie rozwinąć potencjał i zbudować stabilną pozycję oraz właściwy wizerunek marki.

oficjalna reprezentacja zagranicą

Nie planujecie Państwo formalnego zaangażowania swojej Firmy zagranicą, gdzie prowadzicie lub zamierzacie prowadzić działania eksportowe? Nasza usługa Oficjalnej Reprezentacji Państwa Firmy jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niej możemy reprezentować Państwa firmę na wybranym rynku, eliminując konieczność zakładania lokalnej jednostki, co znacznie redukuje koszty i złożoność procesu, a podnosi wiarygodność Państwa firmy.

pośrednictwo handlowe

Nie zamierzacie Państwo prowadzić bezpośrednich działań pro-eksportowych? Wyspecjalizowany i doświadczony zespół AMPE weźmie na siebie to zadanie. Rozumiemy, że ekspansja na rynki międzynarodowe może być skomplikowana i czasochłonna, dlatego oferujemy kompleksową obsługę, aby umożliwić Państwa firmie skuteczny eksport bez konieczności inwestowania w zasoby wewnętrzne.

przygotowywanie ofert, prezentacji oraz umów handlowych

Właściwe przygotowanie się do ekspansji zagranicznej, w tym opracowanie odpowiednich materiałów informacyjnych, czy promocyjnych, ofert oraz umów handlowych jest niezwykle ważnym elementem rozpoczęcia działań pro-eksportowych. W AMPE realizujemy takie działania na etapie przygotowywania naszych Klientów do rzeczywistych działań operacyjnych. Zespół AMPE może opracować dla Państwa firmy niezbędne materiały i dokumenty.

W AMPE rozumiemy znaczenie RELACJI BIZNESOWYCH. Prawdziwą wartością jest budowanie i wzmacnianie unikalnych relacji z Partnerami i Klientami.

Image

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl