Doradztwo eksportowe

Usługi doradcze AMPE to gwarancja rozwoju
Potencjału Eksportowego Państwa Firmy

Rozwój potencjału eksportowego firmy może stanowić ważny element strategii rozwoju firmy. Usługi doradcze pod kątem eksportu, jakie oferuje AMPE są zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić Państwu nie tylko kompleksową wiedzę i wsparcie niezbędne do skutecznej ekspansji na rynkach zagranicznych, ale również gwarancję odniesienia długoterminowego sukcesu i rozwoju działalności międzynarodowej.

W ramach naszych usług, oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które precyzyjnie dostosujemy do specyfiki Państwa branży oraz indywidualnych celów biznesowych. Zespół ekspertów AMPE zapewni profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu eksportowego – od początkowej analizy rynku, przez strategię wejścia (w tym opracowanie właściwego modelu biznesowego), budowanie wizerunku marki, negocjacje handlowe, aż po bieżące zarządzanie procesami handlowymi.

Nasze Usługi w zakresie Doradztwa Eksportowego obejmują, m.in.:

doradztwo rynkowe

W ramach usługi doradztwa rynkowego poddajemy szczegółowej analizie i ocenie potencjał rynków zagranicznych wskazanych przez Państwa lub sami je identyfikujemy i przedstawiamy rekomendacje, po uprzednim audycie Państwa produktów / usług. Nasza usługa to nie tylko analiza danych i trendów, to również ocena Państwa potencjału eksportowego, zrozumienie specyfiki lokalnych rynków, ich wymogów prawnych, kulturowych oraz oczekiwań konsumentów pod kątem Państwa oferty eksportowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie rekomendować te rynki, które pozwolą Państwu uniknąć typowych błędów i rozwinąć sprzedaż zagraniczną lub współpracę produkcyjną z lokalnym Partnerem.

strategia rozwoju eksportu

Strategia Rozwoju Eksportu to nie jedynie dokument, to KLUCZOWY plan działania i rowoju biznesu na skalę międzynarodową. Każdy rynek ma swoje unikalne wyzwania, możliwości oraz potrzeby, zatem skuteczna strategia musi uwzględniać te wszystkie czynniki. Opracowujemy skuteczne plany działania i metody ekspansji, które zawsze są dostosowane do specyfiki oferty Klienta oraz potrzeb rynków docelowych.

budowanie wizerunku marki na rynkach zagranicznych

Wspieramy naszych Klientów w skutecznym i właściwym prezentowaniu swoich marek na arenie międzynarodowej. Zajmujemy się kompleksowym dostosowaniem strategii marki, w tym jej wizerunku dla wyznaczonego rynku / rynków ekspansji zagranicznej. Zapewniamy dopasowane komunikacji do kulturowych i rynkowych uwarunkowań rynków docelowych. Poprzez analizę, identyfikację kluczowych grup docelowych i stworzenie spójnego, atrakcyjnego przekazu marki, zespół AMPE pomoże Państwu wykreować silną i rozpoznawalną obecność zagranicą. Oferujemy praktyczne wskazówki i strategie, które umożliwią Państwa marce wyróżnienie się, budowanie zaufania i lojalności wśród klientów, rezultatem których będzie uzyskanie właściwego miejsca na rynku.

negocjacje handlowe

Zespół AMPE oraz nasi Partnerzy operujący na rynkach lokalnych posiadają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach handlowych. Od lat wspieramy naszych Klientów nie tylko w opracowaniu strategii negocjacyjnych, ale również w ich prowadzeniu czy udziale fizycznym w ramach delegacji handlowych z Klientami lub w imieniu Klientów. Dlatego rozumiemy, że przeprowadzenie skutecznych negocjacji handlowych zagranicą nierzadko stanowi poważne wyzwanie. Zrozumienie różnic kulturowych, oczekiwań oraz standardów biznesowych jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu i zbudowania właściwej oraz trwałej komunikacji z zagranicznymi partnerami. Oferujemy indywidualne konsultacje, warsztaty oraz kompleksowe wsparcie w przygotowaniu do negocjacji, w trakcie i po zakończeniu negocjacji. Naszym celem jest wzmocnienie Państwa pozycji negocjacyjnej i zapewnienie osiągnięcia maksymalnych korzyści dla Państwa biznesu.

Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie ekspansji zagranicznej.

Image

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl