Ekspansja Zagraniczna

wprowadzanie produktów, usług na nowe rynki eksportowe

Ekspansja na nowe rynki to proces złożony i wymaga zastosowania wielu działań oraz doświadczenia. Pomożemy Państwa firmie rozwinąć potencjał i zbudować stabilną pozycję oraz właściwy wizerunek markę na nowych rynkach. Przedstawiamy wybrane zagadnienia, w których wykwalifikowany zespół AMPE może wesprzeć Państwa firmę w procesie ekspansji na nowe rynki zagraniczne lub dalszego jej rozwoju na rynkach na których jesteście Państwo już obecni.

Image

W ramach realizacji usługi ekspansji Państwa produktów / usług na rynki zagraniczne, m.in.:

Przeanalizujemy potencjał Państwa firmy pod kątem nowych rynków
Przeanalizujemy potencjał Państwa firmy pod kątem nowych rynków

Państwa firma ma unikalne wartości oraz produkty czy usługi, które mogą być atrakcyjne na różnych rynkach. Przeanalizujemy obecny potencjał oraz specyfikę Państwa firmy oraz oferty. Poddamy ocenie możliwości rozwoju na nowych rynkach międzynarodowych i określimy perspektywiczne kierunki dla ekspansji zagranicznej.

Przygotujemy Państwa firmę do internacjonalizacji na wybranym rynku / rynkach
Przygotujemy Państwa firmę do internacjonalizacji na wybranym rynku / rynkach

W trakcie pierwszego etapu umiędzynarodowiania, opracujemy niezbędne dokumenty merytoryczne oraz formalne, przedstawimy do wdrożenia określone procedury, które usprawnią działania eksportowe.

Zaproponujemy właściwą strategię wejścia
Zaproponujemy właściwą strategię wejścia

Każdy rynek ma swoje unikalne wyzwania, możliwości oraz potrzeby, zatem skuteczna strategia musi uwzględniać te różnorodności. Opracujemy skuteczny plan działania i metody ekspansji, które będą dostosowane do specyfiki Państwa oferty oraz potrzeb rynków docelowych.

Pomożemy dostosować produkty na rynki lokalne
Pomożemy dostosować produkty na rynki lokalne

Sukces na rynku międzynarodowym często zależy od umiejętności dostosowania produktów do określonych wymagań i preferencji konsumentów. W ramach naszych usług przedstawimy Państwu audyt oferty oraz m.in.: wszelkie konieczne modyfikacje czy dostosowania w zakresie np. designu, składu, etykiety, opakowania, jak również kwestie zgodności z lokalnymi przepisami i standardami.

Znajdziemy wiarygodnych partnerów, dystrybutorów / kontrahentów
Znajdziemy wiarygodnych partnerów, dystrybutorów / kontrahentów

Znajdziemy, zweryfikujemy i nawiążemy dla Państwa kontakt z najbardziej rokującymi Partnerami handlowymi, Dystrybutorami czy Kontrahentami. Na Państwa życzenie doprowadzimy do etapu negocjacyjnego i zaprponujemy spotkanie.

Wybrane usługi doradcze AMPE:

Przeprowadzamy tzw. audyt zdolności i potencjału eksportowego firmy, który przedstawiamy w postaci raportu wraz z oceną oraz w razie wystapienia zagadnieniami do przepracowania.

Powyższa lista przedstawia jedynie wybrane usługi, które świadczy AMPE w ramach działań związanych z rowojem eksportu i ekspansją na rynkizagraiczne. Nasze usługi mogą być zamawiane pojedyńczo lub w pakietach.

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl