Dopuszczenie do Rynku. Rejestracja Produktów w Krajach Zatoki Perskiej

Gotowi do rozwijania swojego biznesu
na skalę międzynarodową?

Organy regulacyjne kontrolują lokowanie produktów na rynkach, aby chronić społeczeństwo przed produktami szkodliwymi (niebezpiecznymi), niskiej jakości, fałszywie deklarowanymi, podrabianymi i bezużytecznymi. Ich ostateczną odpowiedzialnością jest zapewnienie bezpieczeństwa, skuteczności i jakości produktu.

Chcąc eksportować swoje produkty do krajów Zatoki Perskiej wymagane jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia od lokalnych jednostek dopuszczających na wprowadzenie produktu do obrotu. Jak niezwykle ważny jest to proces oraz jak nierzadko skomplikowany, zwłaszcza w Arabii Saudyjskiej nie jeden przedsiębiorca osobiście się przekonał. W zależności od branży oraz przeznaczenia produktu stosowane są odmienne wymagania oraz dokumentacja.

Jeśli Państwa firma przygotowuje się do ekspansji w regionie Zatoki Perskiej lub już podjęła tam działania i potrzebujecie fachowego oraz rzetelnego wsparcia i wiedzy, uzyskacie je w AMPE. Dostarczymy niezbędnej wiedzy, ale i ułatwimy cały proces.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi lokalnymi podmiotami, które specjalizują się w uzyskiwaniu pozwoleń dopuszczających firmy i ich produkty do obrotu. Powierzenie procesu rejestracji doświadczonemu zespołowi jest gwarancją sprawnego oraz możliwie najkrótszego czasu realizacji działania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w szczególności, jeśli:

w swojej ofercie posiadacie produkty: rolne lub wykorzystywane w rolnictwie, spożywcze, napoje, suplementy diety, leki, inne produkty farmaceutyczne, urządzenia medyczne, weterynaryjne (pasze dla zwierząt, suplementy, kosmetyki, urządzenia, itp.), kosmetyki, chemię gospodarczą, urządzenia elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne, itp.

potrzebujecie wiarygodnej wiedzy w kluczowym temacie, jakim są warunki dopuszczenia Państwa produktu do rynku oraz wymogi jakie Państwa firma musi spełnić, zarówno od strony formalnej, jak i jakościowej

potrzebujecie wiedzy i / lub weryfikacji dokumentacji przed podjęciem decyzji o ekspansji ma rynki Zatoki Perskiej

potrzebujecie wiedzy i / lub weryfikacji dokumentacji przed podjęciem procesu uzyskiwania dopuszczenia do rynku, lub jesteście w jego trakcie

prowadzicie ekspansję lub przygotowujecie się do jej podjęcia w krajach Zatoki Perskiej czyli w: Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Katarze, Kuwejcie, Iraku, Bahrajnie

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o usługach i wsparciu jakie możecie Państwo uzyskać w AMPE w procesie uzyskiwania pozwlenia na sprzedaż produktów w krajach Zatoki Perskiej.

W AMPE rozumiemy, że PROMOCJA ma znaczenie, a jej POTĘGA tkwi w indywidualnym podejściu!

Image

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl