Image

narzędzia promocji zagranicznej

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, licznej i aktywnie działającej konkurencji wdrożenie efektywnej promocji na rynkach ekspansji zagranicznej oraz wykorzystanie właściwych narzędzi promocji przekłada się na rozpoznawalność marki wśród innych marek, buduje pozytywny odbiór i silne relacje z klientami. Efektem jest zwiększenie sprzedaży.

Od ponad dwóch dekad specjalizujemy się w promocji zagranicznej. Nasze działania realizujemy w oparciu o zasoby własne, jak i zewnętrzych Partnerów, głównie zlokalizowanych na rynkach zagranicznych.

Poniżej przedstawiamy wybrane narzędzia wykorzystywane w promocji zagranicznej oferowane przez AMPE:

marketing treści:
marketing treści:

Tworzymy wartościowe treści (artykuły, teksty do posty do mediów społecznościowych, blogi, wideo, infografiki, itp.) dostosowane do lokalnego rynku zagranicznego, przyciągające uwagę klientów oraz wspierające budowanie zaufania do marki.

e-mail marketing:
e-mail marketing:

Tworzymy i realizujemy kampanie promocyjne z wykorzystaniem wiadomości e-mail. Kampanie takie skierowane są do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy docelowej, która otrzymuje spersonalizowane informacje oraz ofertę. W targetowaniu grupy docelowej wykorzystujemy własne bazy danych, bazy dostarczone przez Klienta (jeśli jest w posiadaniu) lub tworzymy je na zamówienie.

reklama online:
reklama online:

Oferujemy stworzenie oraz przeprowadzenie kampanii online zarówno w oparciu o własne narzędzia promocji internetowej, jak również zewnętrze, takie jak: Google AdWords, Facebook, LinkedIn Ads oraz inne platformy PPC (pay-per-click), które umożliwiają precyzyjne skierowanie oferty bezpośrednio do określonej grupy docelowej.

materiały promocyjne i reklamowe:
materiały promocyjne i reklamowe:

Tworzymy koncepcje i treści do ulotek, katalogów, broszur, materiałów inwestycyjnych, itp. Dobieramy gadżety reklamowe do rynku ekspansji zagranicznej. Oprócz standardowej dystrybucji materiałów reklamowych i promocyjnych podczas targów, spotkań biznesowych czy za pośrednictwem partnerów handlowych proponujemy również dystrybucję w ramach przedsięwzięć własnych AMPE oraz naszych Partnerów na wybranych rynkach lokalnych.

media społecznościowe:
media społecznościowe:

Oferujemy stworzenie oraz realizacje strategii wizualizacji marki w mediach społecznościowych (koncepcja, treści, infografiki, itp.) na takich platformach, jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, i Twitter, jak również innych odwiedzanych przez klientów na danym rynku lokalnym.

przedsięwzięcia targowe zagranicą:
przedsięwzięcia targowe zagranicą:

Organizujemy, obsługujemy i / lub wspieramy udział przedsiębiorców w przedsięwzięciach targowych.

przedsięwzięcia dedykowane:
przedsięwzięcia dedykowane:

Opracowujemy koncepcję oraz organizujemy dedykowane przedsięwzięcia promocyjne na zamówienie Klienta.

przedsięwzięcia własne AMPE:
przedsięwzięcia własne AMPE:

AMPE jest pomysłodawcą oraz organizatorem lub współorganizatorem licznych zagranicznych przedsięwzięć promocyjnych, zarówno o charakterze ogólnym, jaki i branżowy, w tym konferencje, seminaria, "Dni Polskiego Biznesu", wydarzeń kulturalnych.

Jeśli podjęliście Państwo decyzję o promocji zagranicą lub dopiero przymierzacie się do tematu, zapraszamy do współpracy. W oparciu o analizę specyfiki branży, produktu lub usługi, celów biznesowych, a także charakterystyki rynku docelowego opracujemy Państwu efektywną strategię promocji oraz dobierzemy odpowiednie narzędzia jej realizacji.

Wybrane działania realizowane przez AMPE w ramach usług - Promocja na Rynkach Zagranicznych, w tym, m.in.:

promocja firm i produktów

Zainwestuj w swoją markę! Zainwestuj w swój sukces na rynkach zagranicznych!

organizacja przedsięwzięć promocyjnych zagranicą

Doświadcz wartości prezentacji swojej oferty w trakcie stacjonarnych, międzynarodowych przedsięwzięć promocyjno - handlowych!

internetowe kampanie promocyjne

Zwiększ zasięg i rozpoznawalność swojej marki wykorzystując narzędzia elektroniczne!

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl