Projekty Pro-Eksportowe

Od początku działalności firmy, AMPE oferuje Eksporterom możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach proeksportowych, mających na celu rozwijanie eksportu i zwiększanie międzynarodowej widoczności ich produktów.

Pioniersko przecieraliśmy szklaki dla internetowych przedsięwzięć, wśród których znalazły się, m.in.: PolishTrade - platforma do promocji polskich firm zagranicą (realizowana w latach 2002-2004), pierwsze projekty branżowe: "Polish Cosmetics", "Polish Food", "Polish Fish" i "Polish Fashion" (realizowane w latach 2008-2011), Wirtualne Targi (realizowane w latach 2010-2012), czy PolandPresents – platforma do promocji Polski, jej dziedzictwa i dorobku kulturowo – gospodarczego, walorów turystycznych, jak również projektów, firm i produktów (realizowane od 2015 roku do dziś).

Byliśmy również Partnerem Pierwszej Stałej Wystawy Polskich Produktów w Bejrucie (realizowanej w latach 2002-2004), która wspierana była przez Biuro Radcy Handlowego przy Ambasadzie Polskiej w Libanie.

Nasze projekty zawsze koncentrują się na działaniach mających na celu rozwój eksportu. Eksporterom natomiast umożliwiają wyjście poza granice kraju i dotarcie do nowych rynków.

Jednym z przykładów projektu wspierającego rozwój polskiego eksportu jest uruchomiona w 2023 roku platforma "PolishProducts", której celem jest nie tylko promocja produktów i usług polskich firm za granicą, ale także możliwość bezpośrednich transakcji z zagranicznymi kontrahentami B2B. Platforma jest na etapie dalszego rozwoju, niemniej jednak już w chwili obecnej odnotowujemy pierwsze zapytania ze strony zagranicznych kontrahentów. W najbliższych miesiącach zaplanowaliśmy przeprowadzenie kampanii informacyjno - promocyjnych, które będą miały zasięg zarówno globalny, jak i regionalny. Platforma ta niewątpliwie stanowi dobrą okazję do prezentacji produktów i usług na arenie międzynarodowej. Otwiera drzwi do nowych rynków i możliwości biznesowych.

Image

PolishProducts.online

Platforma stworzona w celu promocji polskich produktów i usług na rynkach zagranicznych, jak również sprzedaży B2B wybranych produktów w ilościach hurtowych.

Image

PolandPresents

POLAND PRESENTS® to projekt, którego celem jest ukazanie piękna i atrakcyjności POLSKI we wszystkich jej aspektach.

Image

Polish Folk Essence

Projekt, którego głównym celem jest promocja polskiego dziedzictwa ludowego oraz rodzimych twórców, producentów oraz projektantów w wybranych częściach świata.

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl