Image

organizacja misji wyjazdowych

Misje wyjazdowe to niezwykłe wydarzenia biznesowe, podczas których oferowana jest wyjątkowa okazja do osobistego spotkania z kluczowym i potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz kontrahentami. Jeśli misje wyjazdowe są starannie zaplanowane, umożliwią nawiązanie cennych kontaktów handlowych. Dlatego niezwykle ważne jest powierzenie organizacji misji doświadczonej i wiarygodnej firmie, która zapewni Państwu profesjonalne wsparcie na każdym etapie wyjazdu handlowego.

Od ponad dwóch dekad organizujemy zagraniczne wyjazdy handlowe oraz misje biznesowe. Kreujemy unikalne możliwości biznesowe, pomagając klientom w ekspansji na rynki zagraniczne, nawiązywaniu partnerskich relacji oraz rozwijaniu międzynarodowych kontaktów handlowych.

Przez lata mieliśmy przyjemność współpracować z szerokim spektrum klientów, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi korporacjami z różnych sektorów przemysłu. Nasze misje handlowe otwierają drzwi do nowych rynków i umożliwiają rozwój biznesu na międzynarodową skalę.

Dlaczego warto powierzyć AMPE organizację wyjazdu handlowego:

doświadczenie:
doświadczenie:

Cechuje nas ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji wyjazdów handlowych zarówno indywidualnych, jak i zorganizowanych (grupowych). Ponadto, posiadamy wiedzę i kontakty, które gwarantują skuteczność naszych działań.

indywidualne podejście:
indywidualne podejście:

Każda misja handlowa jest starannie zaplanowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb i celów naszych Klientów.

rozbudowana sieć partnerów:
rozbudowana sieć partnerów:

Dzięki naszej rozbudowanej sieci Partnerów oraz kontaktów biznesowych w wielu regionach świata zapewniamy spotkania z potencjalnymi partnerami handlowymi, dystrybutorami, agentami oraz Kontrahentami.

wsparcie na każdym etapie:
wsparcie na każdym etapie:

Wsparcie AMPE nie kończy się na zakończeniu wyjazdu. Pozostajemy z naszymi Klientami na każdym etapie, oferując dalsze wsparcie w zacisnianiu i rozwijaniu relacji biznesowych oraz w realizacji projektów.

Zapraszamy do współpracy. W oparciu o analizę specyfiki branży, produktu lub usługi, celów biznesowych, a także charakterystyki rynku docelowego przygotujemy Państwu odpowiednie spotkania handlowe oraz zapewnimy pełną obsługę, w tym wsparcie merytoryczne.

Image

PolishProducts.online

Platforma stworzona w celu promocji polskich produktów i usług na rynkach zagranicznych, jak również sprzedaży B2B wybranych produktów w ilościach hurtowych.

Platforma ta niewątpliwie stanowi dobrą okazję do prezentacji produktów i usług na arenie międzynarodowej. Otwieraja drzwi do nowych rynków i możliwości biznesowych.

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl