Usługi Eksportowe

W AMPE rozumiemy, że potrzeby
Państwa firmy są niezwykle zróżnicowane.

Oferujemy indywidualnie dostosowane usługi, które pomogą Państwa firmie osiągnąć,
a może i przekroczyć,zaplanowane cele eksportowe.

Image

Działania Pro-Eksportowe

Świadczymy wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu eksportowego. Dostarczamy niezbędne narzędzia, wiedzę i kontakty, które są kluczowe, aby odnieść międzynarodowy sukces. Pracujmy razem, aby Państwa eksportowe cele stały się rzeczywistością. Gwarantujemy skuteczność działań, które niewatpliwie przyczynią się do rozwoju Państwa biznesu na rynkach międzynarodowych. Nasze usługi Pro-Eksportowe obejmują, m.in.:

poszukiwanie Partnerów handlowych, Dystrybutorów, Kontrahentów

opracowanie i wdrożenie modelu ekspansji zagranicznej (wprowadzanie produktów, usług na nowe rynki eksportowe)

oficjalną reprezentację na wybranych rynkach zagranicznych

usługi pośrednictwa handlowego na wybranych rynkach zagranicznych

przygotowywanie dokumentów eksportowych, w tym, m.in.: ofert handlowych, prezentacji produktów i usług, materiałów promocyjnych i informacyjnych oraz umów handlowych

Doradztwo Eksportowe

Zapewniamy specjalistyczną wiedzę i wsparcie, które są kluczowe w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z eksportem. Niezależnie od wielkości firmy czy branży, zespół ekspertów AMPE służy wsparciem w realnym rozwoju ekspansji zagranicznej i realizacji Państwa celów eksportowych. Oferujemy, m.in.:

doradztwo rynkowe

opracowanie strategii rozwoju eksportu

opracowanie i wdrożenie wizerunku marki na rynkach zagranicznych

wsparcie w procesie negocjacji handlowych

Image
Image

Promocja na Rynkach Zagranicznych

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu skutecznych kampanii promocyjnych. Nasze działania informacyjne i promocyjne zawsze dostosowane są do celów firmy dla ktorej świadczymy usługi oraz specyfiki kulturowej i biznesowej kraju czy regionu w którym prowadzimy działania. Zapewniamy przekaz skierowany do lokalnych odbiorców. Wśród oferowanych działań są, m.in.:

opracowanie i wdrożenie kampanii informacyjnych oraz promocyjnych produktów i usług, jak również krajów, regionów, miast, firm i przedsięzwięć czy projektów

organizacja przedsięwzięć promocyjnych na wybranym rynku zagranicznym, jak również o zasięgu regionalnym czy globalnym

opracowanie i wdrożenie internetowych kampanii informacyjnych i promocyjne

Szkolenia Eksportowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm planujących ekspansję na rynki zagraniczne, oferujemy kompleksowe szkolenia eksportowe, zarówno rynkowe, jak i pro-sprzedażowe. Możemy poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług szkoleniowych. Tematyka i programy naszych szkoleń oraz warsztatów są starannie dobrane do dynamicznie zmieniających się warunków gospodarczych oraz opracowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz praktyków biznesu, którzy wyposażą Państwa zespół w niezbędną wiedzę, jak również w praktyczne i kluczowe umiejętności ułatwiające prowadzenie skutecznych działań eksportowych. Ofrujemy, m.in.:

szkolenia otwarte (w małych, kilkuosobowych grupach)

szkolenia dedykowane (indywidualnie przygotowane pod zamówienie Klienta)

szkolenia online (otwarte oraz dedykowane)

Zapraszamy również do zapoznania się z wybranymi tematami szkoleniowymi oraz konferencyjnymi, które zostały zrealizowane przez AMPE od 2000 roku. Wzięło w nich udział ponad 1500 firm i 4500 uczestników.

Image
Image

Wyjazdy i Spotkania Handlowe

Bez wątpienia bezpośrednie spotkania handlowe to potężne narzędzie w ekspansji zagranicznej, umożliwiające bezpośredni kontakt z potencjalnymi Partnerami i Kontrahentami. Oferujemy organizację dedykowane misji handlowe oraz udziału w wybranych przedsięwzięciach targowych i konferencyjnych, uwzględniających rzeczywiste potrzeby Klientów i przebieg, który pozwoli maksymalnie wykorzystać potencjał. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od planowania po realizację (koordynacja, wyszukanie i weryfikacja potencjalnych kontrahentów, organizacja spotkań B2B, follow-up po powrocie, itp.). Wśród usług świadczonych od 2000 roku oferujemy, m.in.:

organizację oraz obsługę misji wyjazdowych (sektorowych dla grupy przedsiębiorców oraz indywidualne i dedykowane dla jednej firmy)

organizację i obsługę misji przyjazdowych (sektorowych dla grupy przedsiębiorców oraz indywidualne i dedykowane dla jednej firmy)

organizację i obsługę wyjazdu i/lub udziału w przedsięwzięciach targowych (grupowych oraz indywidualnych)

Rejestracja Produktów w Krajach Zatoki Perskiej

Chcąc eksportować swoje produkty na rynki zagraniczne Eksporter musi uzyskać pozwolenie od lokalnych jednostek dopuszczających na wprowadzenie produktu do obrotu. Jak niezwykle ważny jest to proces oraz jak nierzadko skomplikowany, zwłaszcza na dalekich rynkach nie jeden przedsiębiorca osobiście się przekonał. Możemy ułatwić Państwu ten proces. AMPE współpracuje z wyspecjalizowanymi podmiotami z rynków lokalnych. Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie rejestracji / uzyskania stosownych pozowleń dopuszczających produkty do obrotu na rynkach zagranicznych. Zajmujemy się kompleksowo procesem rejestracji, upewniając się przed rozpoczęciem wymaganej procedury, czy Państwa produkty spełniają wszystkie niezbędne standardy i wymogi prawne. Doradzamy i weryfikujemy otrzymane dokumenty. Zapewniamy sprawny proces rejestracji, w tym, m.in. dla:

produktów branży medycznej i farmaceutycznej w krajach arabskich

produktów branży weterynaryjnej w krajach arabskich

produktów branży rolnej i spożywczej

produktów branży elektronicznej i elektrycznej w krajach arabskich

Image

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl