Szkolenia Eksportowe

Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny
oraz doświadczonych wykładowców - praktyków

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm planujących ekspansję na rynki zagraniczne, oferujemy kompleksowe szkolenia eksportowe, zarówno rynkowe, jak i pro-sprzedażowe. Możemy poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług szkoleniowych. Tematyka i programy naszych szkoleń oraz warsztatów są starannie dobrane do dynamicznie zmieniających się warunków gospodarczych oraz opracowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz praktyków biznesu, którzy wyposażą Państwa zespół w niezbędną wiedzę, jak również w praktyczne i kluczowe umiejętności ułatwiające prowadzenie skutecznych działań eksportowych. Ofrujemy, m.in.:

szkolenia otwarte (w małych, kilkuosobowych grupach)
szkolenia otwarte (w małych, kilkuosobowych grupach)

Spotkania twarzą w twarz umożliwiają budowanie bezpośrednich relacji z potencjalnymi partnerami, dystrybutorami czy kontrahentami. Bezpośrednia interakcja sprzyja lepszemu zrozumieniu potrzeb i oczekiwań pomiędzy stronami.

szkolenia dedykowane (indywidualnie przygotowane pod zamówienie Klienta)
szkolenia dedykowane (indywidualnie przygotowane pod zamówienie Klienta)

Spotkania osobiste pozwalają na bezpośrednie przełamywanie barier kulturowych, umożliwiając głębsze zrozumienie potencjalnych kontrahentów, lokalnych rynków, praktyk biznesowych i norm społecznych.

szkolenia online (otwarte oraz dedykowane)
szkolenia online (otwarte oraz dedykowane)

Bezpośrednie spotkania umożliwiają w wielu przypadkach rozpoznanie kwestii problematycznych, a nierzadko ich zrozumienie, jak również natychmiastowe ich rozstrzygnięcie. Takie spotkania umożliwiają negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów w czasie rzeczywistym. Niewątpliwie mogą znacznie skrócić czas potrzebny do finalizacji transakcji.

Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny oraz doświadczonych wykładowców - praktyków.

Image

Od roku 2000 zrealizowaliśmy ponad 700 przedsięwzięć szkoleniowych i konferencyjnych, w których wzięło udział ponad 1500 firm i 4500 uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zrealizowanymi tematami edukacyjnymi.

Szkolenia otwarte

Szkolenia dedykowane

Szyte na Miarę

szkolenia przygotowywane na potrzeby i pod specyfikę działalności Zamawiającego

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl