Image

internetowe kampanie promocyjne

W dobie cyfryzacji i globalnego zasięgu internetu, kampanie promocyjne prowadzone w przestrzeni online stały się nieodłącznym elementem strategii ekspansji na rynkach zagranicznych. Internetowe kampanie promocyjne są nie tylko wsparciem procesu sprzedażowego produktów / usług, czy wsparciem działań lokalnego dystrybutora. Stanowią również ważny element budowy wizerunki marki oraz komunikacji z rynkiem i jego uczestnikami.

Niemal od początku działalności AMPE oferuje Eksporterom możliwość uczestnictwa w różnorodnych internetowych projektach wspierających eksport. Wśród naszych pionierskich internetowych przedsięwzięć możemy wyliczyć, m.in.: PolishTrade - platforma do promocji polskich firm zagranicą (realizowana w latach 2002-2004), pierwsze projekty branżowe: "Polish Cosmetics", "Polish Food", "Polish Fish" i "Polish Fashion" (realizowane w latach 2008-2011), Wirtualne Targi (realizowane w latach 2010-2012), czy PolandPresents – platforma do promocji Polski, jej dziedzictwa i dorobku kulturowo – gospodarczego, walorów turystycznych, jak również projektów, firm i produktów (realizowane od 2015 roku do dziś). Najnowszym projektem do którego zapraszamy przedsiębiorców jest rozwijana od 2023 roku platforma „PolishProducts”.

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące:

opracowanie strategii i kampanii promocji internetowych
opracowanie strategii i kampanii promocji internetowych

kampanie promocyjne z udziałem influencerów
kampanie promocyjne z udziałem influencerów

reklama online:
reklama online:

Oferujemy stworzenie oraz przeprowadzenie kampanii online zarówno w oparciu o własne narzędzia promocji internetowej, jak również zewnętrze, takie jak: Google AdWords, Facebook, LinkedIn Ads oraz inne platformy PPC (pay-per-click), które umożliwiają precyzyjne skierowanie oferty bezpośrednio do określonej grupy docelowej.

media społecznościowe:
media społecznościowe:

Oferujemy stworzenie oraz realizacje strategii wizualizacji marki w mediach społecznościowych (koncepcja, treści, infografiki, itp.) na takich platformach, jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, i Twitter, jak również innych odwiedzanych przez klientów na danym rynku lokalnym.

Jeśli podjęliście Państwo decyzję o promocji zagranicą lub dopiero przymierzacie się do tematu, zapraszamy do współpracy. W oparciu o analizę specyfiki branży, produktu lub usługi, celów biznesowych, a także charakterystyki rynku docelowego opracujemy Państwu efektywną strategię promocji oraz dobierzemy odpowiednie narzędzia jej realizacji.

Image

PolishProducts.online

Platforma stworzona w celu promocji polskich produktów i usług na rynkach zagranicznych, jak również sprzedaży B2B wybranych produktów w ilościach hurtowych.

Platforma ta niewątpliwie stanowi dobrą okazję do prezentacji produktów i usług na arenie międzynarodowej. Otwieraja drzwi do nowych rynków i możliwości biznesowych.

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl