FIRMA / DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO - USŁUGOWA w DUBAJU i EMIRATACH ARABSKICH - prawo, praktyka i koszty

Warszawa

5 kwiecień 2018

Warszawa

19 czerwiec 2018
czas trwania: 10.00 - 17.00
miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjne Warszawa - Centrum
Szanowni Państwo!

poddajemy pod Państwa uwagę specjalistyczne seminarium, którego zagadnienia są niezwykle istotne dla prowadzenia korzystnych działań handlowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Firma / działalność handlowo-usługowa w Dubaju i Emiratach Arabskich
- prawo, praktyka i koszty
Celem niniejszego seminarium szkoleniowego jest przekazanie praktycznej wiedzy i informacji na temat możliwych form obecności na rynku Emiratów Arabskich, ze szczególnym uwzględnieniem Dubaju, przedstawienie procedur i przepisów obowiązujących przy zakładaniu spółki czy ustanawianiu przedstawiciela handlowego, bądź dystrybutora. Poznanie ich może stanowić klucz do przyszłego sukcesu firmy. Posiadając pełny obraz obowiązujących przepisów i wiedzę, jak w praktyce je zastosować niewątpliwie pomoże uniknąć Państwo popełnienia możliwych błędów przy wyborze formy obecności w Emiratach, jak i ewentualnego Partnera/ Sponsora. Tym samym zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze, a także unikniecie ewentualnych sytuacji konfliktowych z lokalnymi Partnerami / Sponsorami zapewniając sprawne poruszanie się firmy zgodnie z obowiązującym lokalnym prawem.
W trakcie seminarium jego uczestnicy zapoznają się z konkretnymi aktami prawnymi obowiązującymi na rynku, procedurami zakładania działalności popartymi praktycznymi przykładami, dokumentami rejestrowymi, umowami z potencjalnym Partnerem / Sponsorem. Dowiedzą się, które formy obecności na rynku są najbardziej korzystne z punktu widzenia zabezpieczenia interesów zagranicznej firmy zgodnie z literą lokalnego prawa oraz gdzie najkorzystniej umiejscowić swój biznes i co z tym się wiąże. Przedstawione zostaną również koszty związane z wejściem na rynek i funkcjonowaniem na nim, tak aby zaoszczędzić ponoszenie zbędnych wydatków, podyktowanych nierzadko przez nieuczciwych lokalnych przedsiębiorców proponujących swoją pomoc.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje:

tel. kom.: +608 674 198
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =