Foodex Saudi 2017
zapewnij sobie dostęp do największego rynku -

importera Bliskiego Wschodu!

Międzynarodowe Targi FOODEX SAUDI 2017, odbędą się pod patronatem Księcia Fahd bin Muqrin bin Abdulaziz Al-Saud, w Jeddah (w Centrum Konferencyjno - Wystawowym), które uchodzi za swoisty business hub Arabii Saudyjskiej

Targi zaliczane są do grona najważniejszych imprez tego typu dla branży żywności i napojów nie tylko w Zatoce Perskiej, ale i w całym regionie Bliskiego Wschodu. Uczestnicy poprzednich dwóch edycji targów podkreślają wysoki profesjonalizm organizatorów, w zakresie przygotowania samej wystawy i jej promocji, jak również udziału i poziomem zainteresowania współpracą ze strony lokalnego i regionalnego biznesu.

Organizatorzy zebrali również wysokie recenzje za dedykowany program dla nabywców (Hosted Buyer Programme), w którym każdorazowo licznie uczestniczyli najbardziej liczący się w branży importerzy z Arabii Saudyjskiej i krajów Zatoki.

W ubiegłorocznej edycji Foodex Saudi (łączna powierzchnia wystawiennicza 9.800 m2) wzięło udział 209 wystawców z 35 krajów świata, w tym z Polski również. Wystawę odwiedziło ponad 10.000 osób, z czego 79% stanowili przedstawiciele biznesu z blisko 5.400 firm, którzy reprezentowali m.in.:

Foodex Saudi gromadzi producentów oraz importerów, hurtowników, dystrybutorów żywności i napojów, sprzętu AGD, wyposażenia i technologii dla przemysłu spożywczego.

"Udział w Foodex Saudi 2013 w Jeddah otworzył nam drzwi do nieznanego rynku żywności Arabii Saudyjskiej, nie łatwego, ale oferującemu wiele możliwości. Dzięki współpracy z Reed Sunaidi Expo wszystkie problemy związane z wystawą zostały rozwiązane przed dniem jej otwarcia. Zdecydowanie polecamy innym włoskim eksporterom żywności i napojów wzięcie udziału w przyszłych edycjach tej imprezy."

Riso Gallo, Włochy

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Foodex 2013. Otrzymaliśmy pozytywną opinię o prezentowanych przez nas produktów i znaleźliśmy dystrybutorów. Wkrótce konsumenci będą mogli kupić nasze soki w saudyjskich supermarketach"

Nemeco, Francja

"Preferencje smakowe Saudyjczyków ulegają zmianie, dlatego też potrzebujemy międzynarodowych imprez, takich jak Foodex Saudi, aby być na bieżąco z globalnymi trendami i pozyskiwać nowe produkty i składniki. Poznaliśmy kilku ciekawych dostawców, z którymi chętnie rozpoczniemy współpracę, więc impreza była warta udziału. Byliśmy pod wrażeniem pierwszej edycji Foodex Saudi i wierzymy, że będzie ona jeszcze lepsza w przyszłym roku."

Supermarkety Danube, Arabia Saudyjska

Udział w targach stwarza doskonałą okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów z najważniejszymi importerami saudyjskiego i regionalnego sektora rolno-spożywczego oraz prezentacji swoich produktów na największym i najbardziej perspektywicznym rynku Bliskiego Wschodu.


Celem uzyskania szczegółowych informacji na temat targów FOODEX SAUDI 2017 oraz o możliwości wystawienia się lub udziału w zorganizowanej misji handlowej na targi prosimy o kontakt z naszą Agencją, która jest Wyłącznym Przedstawicielem Organizatora w Polsce

Zapraszamy do kontaktu i do udziału!

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =