Agrame 2019
Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji targów Agra Middle East oraz towarzyszącym jej Agua Middle East i Vet Middle East, które odbędą się w Dubaju w dniach 5 - 7 marca 2019 roku.
 
Wystawy AGRA, AQUA i VET Middle East organizowane od jedenastu lat przez czołową na rynku emirackim firmę Informa Exhibition nazwane zostały najważniejszym dorocznym wydarzeniem i spotkaniem branży z Zatoki Perskiej oraz świata arabskiego. Targi podzielone są na pięć grup tematycznych: drób i zwierzęta, rybołówstwo i akwakultura, kwiaciarstwo i ogrodnictwo, agrobiznes, maszyny i zaopatrzenie.

miejsce: Dubai International Exhibition Center / Zjednoczone Emiraty Arabskie

kategoria: Rolnictwo, Drób, Zwierzęta, Rybołówstwo, Akwakultura, Kwiaciarstwo, Ogrodnictwo, Agrobiznes, Maszyny Rolnicze, Zaopatrzenie, Weterynaria


...Jedyna taka wystawa w Emiratach Arabskich oraz Zatoce Perskiej...

 

AgraME oraz AguaME i VetME są jedynym tego typu przedsięwzięciem na rynku emirackim dedykowanym branży rolniczej oraz weterynaryjnej.

Wśród odwiedzających targi są, m.in. przedstawiciele: super i hipermarketów, sklepów sieciowych, niezależnych sklepów, aptek i szpitali, dystrybutorów, hurtowników, importerów, eksporterów i brokerów.

 

 
Dla zainteresowanych AMPE organizuje również misję handlową która odbędzie się w terminie 3 - 8 marca 2019 i stworzy jej uczestnikom możliwość, m.in.:
  • nawiązania kontaktów handlowych z kontrahentami głównie z krajów arabskich i azjatyckich odwiedzającymi wystawę,
  • promocji i prezentacji swojej oferty na wspólnym, bądź indywidualnym stoisku (opcja do wyboru),
  • osobistego zbadania rynku i konkurencji,
  • nawiązania kontaktów na dedykowanych spotkaniach

Celem uzyskania szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

targi w skrócie:
98% Odwiedzających AgraME 2016 (spośród ponad 5 tys. profesjonalistów z branży) poinformowało, iż rozpoczęło biznes z nowymi dostawcami wystawiającymi się na wystawie i zamierza odwiedzić targi w roku 2017
48% Wystawców AgraME 2015 podpisało kontrakty warte 100 tys .USD lub powyżej.
96% Wystawców AgraME 2016 zapowiedziało ponowne wystawienie się na kolejnej edycji targów w 2017 roku
84% Wystawców uważa, iż wystawa stanowi ważny element działalności marketingowej w regionie Zatoki Perskiej, dając łatwy i bezpośredni dostęp do ponad 6 tys. kupców.
96% wystawców AgraME 2015 określiło Odwiedzających od Bardzo Dobrych do Kompetentnych, których liczba średnio wzrasta każdego roku o 25%.
  pobierz broszurę informacyjną >>>

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =