„ARABSKI INWESTOR”
Praktyczne uwarunkowania pozyskania kapitału arabskiego przez polskich przedsiębiorców

Warszawa

20 czerwiec 2018

Warszawa

11 wrzesień 2018
czas trwania: 10.00 - 17.00
miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjne w Centrum, Warszawa

Gulf News informuje, iż ponad 70% liderów biznesu na Bliskim Wschodzie zainteresowanych jest współpracą z rynkami wschodzącymi, podkreślając ich rosnące znaczenie na gospodarkę globalną oraz potencjał osiągnięcia realnych zysków i rozwoju biznesu. Firmy z regionu Zatoki Perskiej deklarują przy tym zwiększenie inwestycji na rynkach wschodzących o blisko 34%. Pod uwagę biorą inwestycje w Chinach, Indiach, Brazylii, ale również w krajach Europy, w tym w Polsce, która od kilku miesięcy chętniej i częściej jest odwiedzana przez arabskich inwestorów lub ich doradców celem rozeznania i znalezienia atrakcyjnych projektów inwestycyjnych.

 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim i jedynym na rynku, o tak praktycznym podejściu do tematu, seminarium szkoleniowym:

„ARABSKI INWESTOR”
Praktyczne uwarunkowania pozyskania kapitału arabskiego przez polskich przedsiębiorców.

W ramach niniejszego seminarium szkoleniowego prowadzący posiadający niekwestionowane kilkudziesięcioletnie doświadczenie w kontaktach z partnerami z krajów arabskich, w tym zwłaszcza z inwestorami z Zatoki Perskiej przedstawi, od strony praktycznej, najistotniejsze kwestie i zagadnienia na jakie zwrócić uwagę powinni wszyscy, którzy myślą o współpracy z arabskimi inwestorami, m.in.: praktyczne uwarunkowania oraz realny potencjał pozyskania arabskiego kapitału dla polskich przedsięwzięć, sposoby dotarcia do inwestora oraz jego weryfikacji, metody prezentacji oferty pod kątem atrakcyjności, znaczenie i wpływ kultury oraz religii na wzajemne kontakty oraz wiele innych szczegółowo zawartych w programie.

 

Podczas spotkania dowiecie się Państwo, m.in.:

1. czy Wasza oferta może być atrakcyjna dla arabskiego inwestora i jakie projekty mają w ogóle szansę na pozyskanie kapitału arabskiego?  
2. jakie kryteria oceny stosują arabscy inwestorzy oraz jak skonstruować i przedstawić swoją propozycję, aby wzbudzić nią faktyczne zainteresowanie strony arabskiej?  
3. jak Zwiększyć Atrakcyjność Oferty?  
4. komu przedstawić swoją propozycję?, czyli jak dokonać trafnej selekcji i weryfikacji potencjalnych inwestorów arabskich?  
5. na co zwrócić uwagę podczas spotkań formalnych i nieformalnych, prezentacji oferty czy negocjacji?  
6. jakich błędów nie popełnić?!, aby Wasze działania nie były bezowocne  
7. co należy wiedzieć, aby Zrozumieć Arabskiego Inwestora?, czyli CZY i JAK mentalność oraz kultura i religia przekładają się na biznes  

 

Ponadto, przy współpracy z prelegentem, w ramach pakietu seminarium szkoleniowego, zapewniamy jego uczestnikom wsparcie w poszukiwaniu potencjalnych inwestorów arabskich i przygotowaniu rozmów biznesowych.

... zarezerwuj miejsce już dzisiaj! >>>

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Dodatkowe informacje:

tel. kom.: +608 674 198
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =