PROZAP rozszerza działalność na Bliskim Wschodzie

Prozap zrealizuje projekt związany z logistyką mocznika granulowanego dla nowej instalacji produkcyjnej Fertil-2 na terenie kompleksu przemysłowego w Ruwais w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to kolejne zlecenie puławskiego biura projektowego otrzymane z krajów Zatoki Perskiej.

- Prozap po raz kolejny udowodnia, że jest w stanie realizować ambitne projekty dla najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Kompetencje w zakresie usług inżynierskich puławskiej Spółki wykorzystywane są obecnie również w wielu projektach modernizacyjnych, realizowanych w spółkach wchodzących w skład Grupy Azoty – informuje Marian Rybak, Prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy.

- Za sprawą zlecenia od firmy FERTIL stajemy się obecni w kolejnym kraju Bliskiego Wschodu. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty dla firmy SABIC z Arabii Saudyjskiej i jesteśmy zadowoleni, że naszymi usługami zainteresowane są również największe przedsiębiorstwa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aktywność naszego biura na rynkach krajów Zatoki Perskiej jest niezmiennie bardzo ważnym elementem naszej strategii rozwoju - tym ważniejszym, że widzimy kolejne, konkretne efekty naszych działań - mówi prezes Spółki Prozap, Marek Zatorski.

Prozap jako biuro projektowe, działa na rynku inwestycyjnym już od 40 lat i świadczy kompleksowe usługi projektowe dla przemysłu w kraju i za granicą. Firma dysponuje wysokiej klasy specjalistami wszystkich branż projektowych oraz wykorzystuje najnowsze techniki projektowania.

żródło: komunikat prasowy, Zakłady Azotowe Puławy S.A. (link)

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =